top of page

חברת המשאבות Phanpy - משאבה יעילה בתקציב נמוך מאמזון

עודכן: 30 במאי

את המשאבה של פאנפי הזמנתי לראשונה במאי, 2023, כדי להתנסות במשאבה שהייתה אז בכל מקום בטיק טוק, והיא אכן הייתה במחיר מפתה במיוחד. חיפשתי אלטרנטיבה עבור נשים שרכשו משאבה יקרה מאוד, שלא עמדה בציפיות (משאבת ההייפ שהייתה באותו הזמן) ורציתי לתת מענה עם משהו זול אבל יעיל שיעשה את העבודה. עברתי על כל אמזון - גיליתי מספר משאבות שיכולות להיות עם פוטנציאל טוב וכך הזמנתי את שני הסוגים של המשאבה: המנוע החיצוני שאליו מחוברות הכוסות (ממליצה לרוכשת הראשונית לרכוש את הקונוסים ולצרף את הכוסות בהמשך כאופציה ב׳ לשאיבה מזדמנת), ואת המשאבה הלבישה - שתיהן התגלו כמציאה משתלמת.


לשמחתי, בעקבות העמוד שלי באנגלית, הצלחתי גם להשיג הנחה בחודש מאי, 2024 על המשאבה וגם הכוסות - בשימוש בקוד 1515annak דרך הלינק הייעודי - https://www.amazon.com/gp/product/B0B4FW41RR?maas=maas_adg_1A7DFCEB97EC6E9A0C4A8E2D5FF26E77_afap_abs&ref_=aa_maas&tag=maas


את הסקירה שלי אתחיל במשאבה הראשית שלהם, מנוע חיצוני, 300 ממ כספית - מה שמאפשר לה להיות משאבה לשימוש בלעדי לשאיבה (וכן, יש שואבות בלעדיות שמשתמשות בה, אם כי לי מקצועית יש העדפה למשאבה שיש אופציה לכייל גם את מהירויות השאיבה, אך המשאבה הוכיחה את עצמה עם מספר מטופלות שהיו לי בעבר ששאבו איתה בלעדית כחצי שנה). חשוב לזכור כמו בכל משאבה נרצה לתחזק את החלקים של המשאבה - ולכן, אם אתן רוצות להמשיך להשתמש בכוסות / קונוסים של המשאבה עצמה, הזמינו את חלקי החילוף של השסתומים / דיאפרגמה מראש. אופציה נוספת - לחבר למנוע החיצוני זוג אחר של קונוסים או כוסות שזמינים בארץ, כך גם חלקי החילוף. כמו תמיד מזכירה שמה שחשוב במשאבה זה המנוע שלה! כל הציוד ההיקפי יכול להשתנות. את המשאבה ניתן לתלות עם שנקל על המכנסיים או להשתמש בחוט לתליה על הצוואר.מבחינת כוסות השאיבה - קיימת אופציה לשדרג את הכוסות, אחרי השינוי שהם ביצעו בכוסות השאיבה. מבחינת איטום הסיליקון יש איטום כפול, השסתום מובנה ויוצא חיצונית מהכוס, והם גם הגדילו את אזור יציאת החלב והפכו אותו לבולט יותר מהכוס - מה שמונע שפיכה של החלב לצדדים ויציאה של החלב בזמן השאיבה. עדיין לא להתכופף בזמן השאיבה, החלב עדיין יצא החוצה. אנחנו רוצות להיות יציבות לשב או לעמוד בזמן ביצוע השאיבה. השאיבה עם הדגם החדש עוד יותר משדרגת את החוויה הנעימה, והחלקים - אותם החלקים. יש אפשרות לכייל את הצינורות כך שיתחברו ויפנו לכיוון השדיים ולתוך החזייה מה שמאשר נוחות.

את כוסות השאיבה אפשר לחבר למגוון המשאבות הקיים בשוק, לכל מה שקיים דרך הצנרת המקורית של המשאבה (גם על הכוסות שאיבה קיימת הנחה עם הקוד 1515annak - דרך הלינק .מלבד המשאבה עם המנוע החיצוני, שיש לה את הממשק של הקונוסים או הכוסות לשאיבה, ניתן למצוא אצל החברה גם את המשאבה המתלבשת בתוך החזיה, E-Joy S2 (בתוך הלינק לעשות חיפוש לphanpy wearable ותוכלו לאתר אותה בקלות), זאת אומרת, ללא חוטים, לשאיבה ״בידיים חופשיות״. המשאבה הזו, לא מתאימה, מכל חברה - א משנה איזו תיקחו, לשאיבה בלעדית או לשאיבות מעל פעמיים ביממה, כיוון שאלו משאבות עם מנוע קטן הרבה יותר מהמשאבות הניידות (חייבות להיות בגלל המבנה שלהן כדי לאפשר להן להתלבש על השד), ולכן, הן לעולם לא יוכלו לרוקן את השד כפי שעושה המשאבה הניידת האישית. הן גורמות למעשה לשארית מסוימת של חלב להישאר בשד, ועם הזמן אם אישה משתמשת בהן באופן בלעדי עלולות להוביל להפחתה בתפוקה. כל עוד השואבת משתמשת בהן במקביל למשאבה אישית ניידת עם מנוע עוצמתי וממשיכה הנקה - אין פגיעה בתפוקה.

מתאימות למי שצריכה לשאוב לעיתים רחוקות או מישהי שאין לה ברירה וזקוקה למשאבה מהסוג הזה להמשך החזקת התפוקה בחזרה לעבודה, כאשר לא מתאפשר לה לשאוב עם המשאבה הניידת הרגילה. בנוסף, מהווה פתרון לאימהות לתאומים, שיכולות לשאוב באופן שמאפשר להן להמשיך לתת מענה גם לילדים בזמן השאיבה - אם כי גם כאן, אמליץ על חזיית שאיבה ושימוש במשאבה אישית ניידת עוצמתית עם קונוסים כעדיפות ראשונה.

מהניסיון שלי, עם המשאבה הניידת מתלבשת שלהם, החוויה הייתה מאוד חיובית, המנוע עושה עבודה טובה, הן בגירוי, אם כי כאן הייתי זקוקה להגיע לרמת שאיבה בעוצמה 5-6 כדי לקבל את הרפלקס (ביחס למשאבה הניידת הרגילה שלהם) ובמהלך השאיבה השתמשתי בעוצמה 6-7 כדי לשחרר את החלב מהשד. אם כי, הופתעתי מהנעימות של העבודה של המשאבה, אין משיכה עוצמתית מידי של הפטמה, השאיבה נעימה, ונוח להשתמש במשאבה.

ברגע ששמים את המשאבה על השד, ואוטמים היטב עם חזיה שתומכת במשאבה אפשר לשאוב בנוחות. כן אציין שעם כל משאבה כזו, לא בדיוק אפשר באמת להתנייד יותר מידי, ויותר נוח להיות בעמידה סטטית (הכנה של מזון במטבח זה המקסימום) או ישיבה.

כאשר מאוד חשוב שהפטמה תהיה ממורכזת בקונוס לכל אורך השאיבה כמו בכל מצב אחר כדי לרוקן את השד באופן אופטימלי. המשאבה נטענת על ידי כבל USB ומחזיקה מעמד אזור ה5 שאיבות של 20 דקות.

מגיעה עם קונוס סיליקון בדיוק כמו הכוסות הלבישות, במידה 24 מ״מ ומקטין מצורף של 20 מ״מ. גם כאן אותה תחזוקה של שסתומים ודיאפרגמה לפי תדירות השימוש במשאבה.

המנוע של המשאבה 245 ממ כספית במקסימום שלו.374 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page